Olśniewające Polki: 15 najpiękniejszych kobiet

12094

advertisement

Polska nie bez powodu słynie jako ojczyzna wydająca na świat piękne kobiety. Od wieku wieków aż po dzisiejszy dzień, Polki uznawane są za jedne z najbardziej urodziwych kobiet na globie. Słowiańska delikatna uroda, wydatne kości policzkowe i smukła, delikatna budowa to cechy jakich wiele nacji może nam pozazdrościć. Wśród milionów ładnych Polek (bo przecież każda z nas ma “coś” w sobie), jest kilkanaście tak olśniewających, że fotografowie nie mogą oderwać od nich oczu.

Obejrzyj naszą galerię i dowiedz się kim jest 15 pięknych Polek, które robią furorę w naszym kraju i za granicą.

1. Karolina Pisarek

Karolina PisarekKarolina Pisarek to finalistka Polskiego TOP Model oraz zwyciężczyni reality show Ameryka Express. Choć ma dopiero 24 lata, to świat już zdążył docenić jej niebywale symetryczne rysy twarzy. W minionym roku, jako jedyna Polka, otrzymała nominację do prestiżowego rankingu 100 najpiękniejszych twarzy 2020 TC Candler, wyprzedzając w zestawieniu takie piękności jak Keirę Knightley i Selenę Gomez. 50 lokata jaką finalnie zajęła zdecydowanie zasługuje na uznanie, zwłaszcza, że plebiscyt wyróżnia kobiety nie tylko za samą urodę fizyczną, ale i wdzięk, pasję w tym co robią oraz oryginalność.

Karolina Pisarek obecnie mieszka na stałe w Mediolanie, gdzie pracuje jako profesjonalna modelka. Jak widać, kiedy ma się taką twarz, 170 cm wzrostu nie jest żadną przeszkodą!

advertisement